O nás

                              

Sme moderná dynamická spoločnosť, ktorá Vám ponúka individuálny prístup k riešeniu Vašich potrieb a požiadaviek. Human Nature, s.r.o. bola založená v roku 2008 ako obchodná spoločnosť so zameraním na dovoz, predaj a servis kyslíkových koncentrátorov pracujúcich novou modernou a bezpečnou technológiou PSA (technológia adsorpcie tlaku).

Úspešný vstup na trh viedol k postupnému zahájeniu vlastnej výroby moderných kyslíkových koncentrátorov s výkonným integrovaným ionizátorom z bezozónovou technológiou, ako reakcia na chýbajúce výkonné a bezpečné technológie v tomto segmente. 

Už 13 rokov dodávame celý sortiment certifikovaných O2 koncentrátorov od overených a osvedčených výrobcov, ktoré sú určené nielen pre nemocnice a zdravotnícke strediská, kúpele, fitness a wellness centrá, masážne salóny, ale aj pre domácnosti, kancelárie a kozmetické salóny. Samozrejmosťou je kvalitný záručný aj pozáručný servis a individuálne poradenstvo.

Zaoberáme sa tiež predajom výkonných ionizátorov bez ozónu a čistením vzduchu účinnou a cenovo dostupnou technológiou TION, s výbornými výsledkami v porovnaní s konkurenciou.

                                     Oxy logo

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať efektívne, spoľahlivé, inovatívne a cenovo dostupné riešenia, ktoré splnia očakávania našich zákazníkov, ako i priebežné zlepšovanie kvality nami dodávaných produktov. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu služieb súvisiacich s individuálnym poradenstvom, servisom či údržbou.